خدمات به نمایش دهندگان(توسعه دهندگان)

رایگان بی نهایت پوش ارسال کنید

در NetGlobe می توانید بینهایت پوش بدون هیچ گونه محدودیتی ارسال نمایید.

کسب درآمد

با اضافه کردن کتابخانه NetGlobe عضو نمایش دهندگان شوید و درآمد بسیار بالا نصیب خودتان کنید، یا خودتان تبلیغات بگیرید و درون برنامه های خود، آن را بدون پرداخت هزینه پخش نمایید.

سرعت بالا و کیفیت پخش

در NetGlobe پوش ها در کمترین زمان ممکن، بدون محدودیت و با سرعت بالا ارسال می شوند.

تصفیه حساب سریع درآمد

در هر زمان که مایل باشید می توانید درآمد کسب شده تان را برداشت کنید، نیاز نیست که تا انتهای ماه صبر کنید، تمامی درخواست های واریز بین ۵ تا ۷ روز کاری انجام خواهد شد.

پیاده ‌سازی آسان و راحت

با چند کپی پیست ساده می توانید ازبرنامه های خود درآمدزایی کنید، همچنین می توانید رایگان پوش ارسال کنید.

ارائه آمار کاربران

آمارهای متنوعی از کاربران خود داشته باشید. که می تواند شما را با خصوصیات کاربرانتان آشنا کند و با شناخت بهتر می توانید هوشمندانه تر برنامه و تبلیغ طراحی کنید.

ارسال آسان پوش تستی

برای موقعیت هایی که نیاز به تست و آزمایش دارید امکان ارسال تست و پیش نمایش فراهم شده است.

ارتباط موثر با کاربران خود

می توانید برای آگاه کردن کاربران برنامه های خود از رویدادی خاص مثل نسخه جدید نرم افزار، پیشنهاد خرید درون برنامه ای و هر چیز دلخواه از ارسال پوش استفاده کنید.

گزارش و نمودار درآمد

هنگام انتشار و نصب برنامه‌ در مارکتها و سایت ها، نمایش و پخش تبلیغات در آن آغاز می شود و شما می‌توانید لحظه به لحظه آمار نمایش،کلیک و نصب را در پنل خود مشاهده کنید، بسته به نوع محاسبه هزینه تبلیغ، درآمد تبلیغات به اعتبار حساب شما افزوده می شود و تراکنش آن برای شما ثبت می گردد.

تنها به فکر ارتقای برنامه های خود باشید

نگران پیاده سازی و امور فنی سرور سیستم تبلیغات نباشید و تمرکز خود را روی افزایش تعداد کاربر و نصب برنامه های خود بگذارید، هر چه تعداد کاربر برنامه های شما بیشتر باشد کسب درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

صف ارسال پیام‌ها

ارسال پیام ها در NetGlobe طوری زمانبندی خواهد شد که پیام ها در صورت عدم اتصال کاربر به اینترنت نیز ارسال می شوند.

انواع پوش

با وارد کردن چند عبارت ساده پوش خود را ایجاد کنید، می‌توانید پوش خود را در قالب یک تصویر طراحی کنید، با استفاده از تصاویر متحرک، پوش مؤثرتری بسازید، از زبان Html یا همان وب هم می توانید استفاده نمایید، پوش های جذاب تر طراحی کنید تا کاربران بیشتری جذب نمایید.

همین الان عضو نمایش دهندگان NetGlobe شوید.

ثبت نام رایگان

خدمات به تبلیغ دهندگان

دسترسی لحظه ی به کاربران

در NetGlobe می توانید به صورت آنی به تمام کاربران تبلیغ ارسال نمایید.

رشد سریع کسب و کار

دسترسی لحظه ی به میلیون ها کاربر باعث رشد بسیار سریع کسب و کار و افزایش مشتریان شما می شود.

جذب آنی کاربر

در NetGlobe کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما بلافاصله به وبسایت و خدمات شما هدایت می‌شوند.

کمترین هزینه، بیشترین بازدهی

مبنای محاسبه هزینه هر واحد از تبلیغ را خودتان انتخاب می کنید طوری که بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

آمار واضح و لحظه ای

آمار و گزارش های لحظه ی تعداد نمایش، کلیک،نصب و ارسال تبلیغ خود را به صورت ساعتی و ماهانه مشاهده نمایید، آمارها واضح و بدون ابهام هستند که این امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان ما خواهد شد.

آسان و خلاقانه تبلیغ کنید

طی چند مرحله آسان تبلیغ خود را ارسال کنید، خیلی راحت ویژگی ها و هدف های تبلیغ خود را مشخص کنید، تبلیغ را بسته به بازخورد های دریافتی به راحتی ویرایش کنید.

حذف کلیک‌های تکراری

NetGlobe کلیک ‌های تکراری را ثبت نمی کند، بنابراین در صورتی که یک نفر در یک بازه‌ی زمانی مشخص بیش از یک بار بر روی تبلیغ کلیک کند، با این که هر بار هدفی که شما تعیین کرده‌اید، باز می‌شود، ولی تنها هزینه‌ی یک کلیک کسر می گردد.

کاربر های هدف صحیح

کاربرهای هدف این سیستم کاربران دستگاهای هوشمند هستند و با دنیای الکترونیک و پرداخت ها آشنایی کامل دارند.

مشاوره‌ی تبلیغاتی رایگان

اگر برای بالا بردن تأثیر تبلیغ خود و بازاریابی اینترنتی نیاز به مشاوره‌ی تبلیغاتی دارید، کارشناسان NetGlobe آماده‌اند تا در زمینه‌ی طراحی تبلیغ، نحوه هدفمندی و موارد دیگر به شما کمک کنند.

تبلیغات متنوع بسازید

با وارد کردن چند عبارت ساده تبلیغ خود را ایجاد کنید، می‌توانید تبلیغ خود را در قالب یک تصویر طراحی کنید، با استفاده از تصاویر متحرک، بنرهای تبلیغاتی مؤثرتری بسازید، از زبان Html یا همان وب هم می توانید استفاده نمایید، تبلیغات جذاب تر طراحی کنید تا کاربران بیشتری جذب نمایید.

انواع مقصد تبلیغات

کاربران را به وب سایت، وبلاگ، صفحه اینستاگرام، کانال یا گروه تلگرام، صفحه برنامه در مارکت ها، صفحه توسعه دهنده در بازار، صفحه ارسال ایمیل، صفحه ارسال پیامک، صفحه تماس با شماره شما و دانلود مستقیم فایل هدایت کنید.

مدیریت راحت‌ تر تبلیغات آنلاین

در NetGlobe ، می‌توانید با استفاده از پنل کاربری خود در هر لحظه از شبانه‌روز، آخرین آمار مربوط به تبلیغات خود شامل تعداد دفعات نمایش، تعداد کلیک‌های کاربران، تعداد نصب تبلیغ و ... را مشاهده کنید، می‌توانید محتوای تبلیغ خود را ویرایش کنید و یا تنظیمات زمانی یا تنظیمات هدفمندی آن را تغییر دهید تا تبلیغ مؤثرتری داشته باشید.

انواع فیلتر

با فیلتر ها موثرتر تبلیغ کنید و ویژگی کاربران بیننده تبلیغ خود را تعیین کنید.

فیلتر موضوعی

بسته به نوع و ساختار فعالیت خود می توانید کاربران بیننده تبلیغ را بر اساس موضوع انتخاب کنید.

فیلتر بودجه

بر اساس بودجه ی که دارید می توانید نوع محاسبه هزینه تبلیغ، قیمت هر واحد از تبلیغ، هزینه کلی و روزانه خود را تعیین کنید.

فیلتر زمانی

هر ساعت از شبانه روز و هر روز و تاریخی را که مناسب می‌دانید، برای ارسال و انتشار تبلیغات خود انتخاب کنید.

فیلتر نوع، برند و نسخه سیستم عامل دستگاه ها

تبلیغات شما در دستگاه‌هایی که ویژگی های مورد نظر شما را دارند، نمایش داده خواهد شد.

فیلتر جغرافیایی

تبلیغتان را در استان یا استان‌های دلخواهتان پخش کنید. همچنین می‌توانید برای هر استان، یک تبلیغ متناسب با آن استان بسازید.

فیلتر اپراتور(سیم کارت)

در کشور چندین اپراتور برای ارائه خدمات وجود دارد که دستگاه ها از سیم کارت آنها استفاده می کنند شما می توانید تعیین کنید تبلیغ شما به کاربرانی با سیم کارت کدام اپراتور ارسال شود.

فیلتر تأمین‌ کننده‌های اینترنت

دستگاه بیننده ها با استفاده از تأمین‌ کننده‌های متفاوتی به اینترنت متصل می شوند، شما می توانید تعیین کنید که تبلیغ شما به کاربران متصل به کدام تأمین کننده ارسال شود.

فیلتر نوع شبکه

دستگاه بیینده ها با استفاده از WIFI و 3G یا همان اینترنت سیم کارت به اینترنت متصل می شوند، شما می توانید تعیین کنید که تبلیغ شما به کاربرانی با کدام نوع ارسال شود.

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

شروع تبلیغات